Szkółka piłkarska

NOWOCZESNA, BAZUJĄCA NA HOLENDERSKICH WZORCACH, MYŚL SZKOLENIOWA…

ajaxNasi trenerzy odbyli szkolenia u specjalistów z Akademii Ajaxu Amsterdam, a także uczestniczyli w kursach prowadzonych przez ekspertów z KNVB (Holenderskiego Związku Piłki Nożnej). Kilkukrotnie gościliśmy w Skawinie również polskich przedstawicieli holenderskiej szkoły futbolu Coerver Coaching. Obecnie treningi prowadzone są w oparciu o doświadczenia Akademii Ajaxu Amsterdam, dzięki stałemu dostępowi do Ajax On-line Academy.


 NOWOCZESNY, WIELOFUNKCYJNY SPRZĘT SPORTOWY…

niveaJako laureat ogólnopolskich konkursów „Szkółki Piłkarskie Nivea” oraz „Zostań Mistrzem EA Sports” – staliśmy się beneficjentem sprzętu sportowego najwyższej jakości: piłek Adidas Tango, kilku kompletów bramek różnej wielkości, rebounderów do specjalistycznych treningów bramkarskich, koszulek, narzutek, tyczek, pachołków i innych drobnych akcesoriów. Dzięki temu treningi mogą być prowadzone profesjonalnie, a proponowane ćwiczenia – urozmaicone, dzięki czemu możemy pracować nad wszechstronnym rozwojem fizycznym dzieci.


BAZA TRENINGOWA, JAKIEJ ZAZDROSZCZĄ NAM KRAKOWSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE…

boiskoKorzystając z kompleksu sportowego Stadionu Miejskiego w Skawinie (w okresie od wiosny do jesieni) oraz Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie i Sali Gimnastycznej SP-1 w Skawinie (w okresie zimowym) – dajemy powody do zazdrości szkółkom piłkarskim takich klubów jak Cracovia czy Wisła Kraków. Nasze treningi odbywają się na obu skawińskich orlikach, małym i średnim boisku trawiastym na Stadionie Miejskim, oraz w nowoczesnych salach gimnastycznych, z których ta przy LO – jest jedną z niewielu pełnowymiarowych hal w okolicach Krakowa.


WYJĄTKOWA, RODZINNA ATMOSFERA…

druzynaNasza szkółka pozycjonuje się jako familijny klub z niewielkiego miasta, w którym dobre relacje między młodymi sportowcami, ich rodzicami a szkoleniowcami i działaczami klubowymi – są podstawą jego harmonijnego działania. Nasi dziecięcy i młodzieżowi podopieczni są nie tylko kolegami z boiska, ale również kolegami z osiedla, szkoły czy placu zabaw, dzięki czemu więź wytwarzająca się między nimi – sięga dużo dalej niż tylko wspólnego treningu czy meczu.