Powołania kadrowe dla naszych!

MŁP U-14Trzy zawodniczki z rocznika 2005, a także jeden zawodnik z rocznika 2007 – uzyskało powołanie na konsultacje kadr wojewódzkich w swoich kategoriach wiekowych. Mamy nadzieję, że uda im się pokazać z jak najlepszej strony!

W przypadku dziewcząt na stałe powołania i pewne miejsce w wyjściowej „jedenastce” kadry trampkarek zapracowały już dawno Paulina Młodzik i Natalia Kuźdub. Po raz drugi z rzędu powołanie na mecz uzyskała również Aleksandra Dziób, która zaczyna mieć coraz mocniejszą pozycję u trenerów kadry. Tym razem dziewczęta czeka rywalizacja w wyjazdowym meczu z reprezentacją Podkarpackiego. Mamy nadzieję, że nasze zawodniczki przyczynią się do efektownego zwycięstwa!

Do udziału we wczorajszej (15 października) konsultacji rocznika 2007 chłopców zaproszeni zostali z kolei: Kamil Tabor i Bartłomiej Zaremba (formalnie zawodnik Piasta, choć trenujący z …Cracovią). Natomiast w niedzielę (14 października) w konsultacji kadry rocznika 2005 uczestniczył nasz wychowanek i wieloletni zawodnik, Jakub Madej (od tego sezonu w Cracovii).

Wszystkim powołanym serdecznie gratulujemy i życzymy samych udanych zagrań w barwach Małopolski!