Mamy to! Rusza „FutboLove Małopolskie”

futbolove-logo2Jesienią zagłosowaliśmy, a teraz formalności stało się zadość i możemy się cieszyć, że oficjalnie zostaliśmy wybrani jako podmiot realizujący projekt pn. „FutboLove Małopolskie – doposażenie szkółek piłkarskich z powiatów: krakowskiego i proszowickiego w profesjonalny sprzęt sportowy”.

W czasie jego trwania pięć uczestniczących w nim klubów, obok naszego również: Kmita Zabierzów, Orlęta Rudawa, Wierzbowianka Wierzbno i Maszycanka Maszyce – otrzyma sprzęt treningowy (stroje, dresy, piłki, bramki różnej wielkości, do wykorzystania dla najmłodszych i najstarszych, reboundery itp.). Przewidziano też organizację turnieju, a także możliwość wypożyczenia boiska mobilnego dla wszystkich klubów uczestniczących w przedsięwzięciu.

Zakup strojów sportowych zawodników oraz sprzętu treningowego zostanie zrealizowany dzięki wsparciu Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu Budżetu Obywatelskiego „FutboLove Małopolskie – doposażenie szkółek piłkarskich z powiatów: krakowskiego i proszowickiego w profesjonalny sprzęt sportowy”.

BO_logo Logo-Małopolska-H-rgb