FutboLove Małopolskie – turniej

rozgrywki W miniony weekend podsumowaliśmy pierwszą, ale zasadniczą część realizacji projektu „FutboLove Małopolskie” realizowanego dzięki wsparciu Województwa Małopolskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego. 

Do Skawiny w sobotni poranek zawitały wszystkie drużyny uczestniczące w projekcie, reprezentowane przez drużyny żaków i skrzatów. Nie wynik rywalizacji był jednak tego dnia najważniejszy dla najmłodszych adeptów futbolu ze Skawiny, Zabierzowa, Rudawy, Maszyc i Wierzbna. Raz, że tego dnia rywalizowali najmłodsi adepci futbolu, a dla nich przede wszystkim dobra zabawa powinna mieć pierwszeństwo przed kolejnością miejsc. Dwa, przed i po zakończeniu rozgrywek, młodzi zawodnicy otrzymali długo wyczekiwane stroje sportowe, które niemal „rzutem na taśmę” zostały odebrane tuż przed rozpoczęciem rozgrywek! Oprócz tego do drużyn trafiły piłki, bramki i inny sprzęt sportowy, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz poczęstunek w postaci pizzy.

Zawody sędziowane były przez delegowanych przez Podokręg Piłki Nożnej Kraków sędziów, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwała opieka medyczna, której pomoc (na szczęście) nikomu tego dnia nie była potrzebna!

Stroje zawodników oraz sprzęt sportowy, na którym rozgrywano zawody, zakupiono dzięki wsparciu Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu Budżetu Obywatelskiego „FutboLove Małopolskie – doposażenie szkółek piłkarskich z powiatów: krakowskiego i proszowickiego w profesjonalny sprzęt sportowy”.

 

dekoracja drużyna medale rozgrywki